WZMACNIACZE PRZENOŚNE 

Pokazuję 1 - 10 z 10 towarów

Wzmacniacze słuchawkowe stacjonarne

Chcesz, aby Twoje słuchawki były w stanie ukazać cały swój potencjał, ale przy podłączeniu ich do sprzętu czujesz, że można poprawić jakość sygnału? Być może potrzebujesz wzmacniacz do nich, aby zasilić odpowiednio słuchawki, a tym samym będą one w stanie działać tak, jak zagwarantował to sam producent. Zobacz więcej

Wzmacniacze stacjonarne, które można trzymać na biurku (zwykle są w bardzo małych rozmiarach) pozwalają na osiąganie pełnego potencjału, jaki ma w sobie Twój sprzęt do słuchania muzyki. Bardzo często podłączając je do urządzeń (laptop, odtwarzacz muzyczny czy telewizor), nie są w stanie ich zasilić odpowiednio, aby nie zauważyć spadku mocy, głośności lub innych właściwości. Podłączając wzmacniacze stacjonarne zauważysz realne polepszenie się jakości dźwięku – bez utraty głośności, bez hałasów, zakłóceń czy szumów.

Wzmacniacze słuchawkowe (stacjonarne) coraz częściej są dodatkowo wyposażone w konwerter cyfrowo-analogowy (DAC), który pozwala na zmianę sygnału z popularnych mp3 czy płyt CD w prąd, aby poleciała muzyka. Dlatego taki wzmacniacz może spełnić dwie role jednocześnie, bez konieczności zakupu dwóch różnych urządzeń. Nie pozwól, aby zła jakość dźwięku zakłóciła Ci słuchanie ulubionych utworów, korzystaj z całego potencjału, jakie dają Ci Twoje słuchawki.
Zobacz mniej