WZMACNIACZE SŁUCHAWKOWE 

Pokazuję 1 - 18 z 24 towarów

Wzmacniacze słuchawkowe

Czy Twoje słuchawki nie zapewniają Ci dobrej jakości dźwięku? Być może nie jest to ich wina, a urządzenia, z którego płynie muzyka. Nie musisz zastanawiać się nad zakupem nowego odtwarzacza czy lepszego smartphona, wystarczy, że poprawisz sygnał z samego źródła za pomocą wzmacniacza słuchawkowego. Zobacz więcej

Wzmacniacze słuchawkowe pomagają w uzyskaniu lepszego brzmienia audio, poprawiając sam sygnał, który emituje urządzenie mobilne prosto do Twoich słuchawek. Tym samym możesz z powodzeniem podłączyć wysokiej jakości słuchawki ze zwykłym odtwarzaczem mp3 lub średniej jakości smartphonem, a dźwięk jaki uzyskasz będzie czysty, płynny i zapewni bardzo przyjemne wrażenia akustyczne.

Bardzo często zła jakość dźwięku jest spowodowana niekompletnym zasilaniem, którego nie jest w stanie udźwignąć urządzenie, wzmacniacze słuchawkowe poprawiają sam sygnał, który z nich płynie, zwiększając wydajność lub dokładając zasilanie (jeżeli wzmacniacz posiada również funkcję powerbanku!). Urządzenie to jest małych rozmiarów, dlatego można je trzymać w torebce czy kieszeni, a coraz większa część producentów uzupełnia je w DAC (konwerter cyfrowo-analogowy). Rozróżniamy wzmacniacze stacjonarne np. do laptopów oraz przenośne – do telefonów i odtwarzaczy mp3.
Zobacz mniej