WZMACNIACZE I KOŃCÓWKI MOCY 

Pokazuję 1 - 8 z 8 towarów

Wzmacniacze, końcówki mocy

Wzmacniacze mają na celu poprawienie sygnału audio, który może płynąć ze źródła (kina domowego, odtwarzacza muzycznego czy innego urządzenia audio) do głośników. Poprawa wzmocnienia jest słyszalna i zapewnia jeszcze lepsze doznania, szczególnie gdy zależy nam na jak najlepszej jakości muzyki czy dźwięków, które słyszymy na przykład na filmach. Zobacz więcej

Wzmacniacze możemy podzielić na stacjonarne oraz przenośne. Te drugie będą pomocne, gdy będziemy chcieli poprawić sygnał, który płynie z telefonu komórkowego lub odtwarzacza muzycznego, iPada do słuchawek. Podłączając sam wzmacniacz, sygnał będzie mocniejszy, a dźwięk czystszy, a nawet głośniejszy, ponieważ same słuchawki otrzymają odpowiednią ilość mocy do działania. W taki sposób wydajność tanich produktów może być zwiększona bez znaczących nakładów finansowych.

Wzmacniacze stacjonarne zwykle służą do skompletowania zestawu kina domowego, tak aby urządzenie, które przesyła sygnał do głośników wykorzystywało jak najlepiej możliwości sprzętowe. Tym samym w domowym zaciszu możemy na średniej jakości sprzęcie osiągać świetne efekty. Końcówki mocy, które również można dobrać do domowego sprzętu pozwalają na wzmocnienie sygnału, który płynie ze sprzętu do kolumny, dodatkowo dostarczając tyle prądu, ile niezbędne jest do prawidłowego funkcjonowania. Takie końcówki mocy są nawet w stanie zaoferować znacząco wyższą moc od samych wzmacniaczy.
Zobacz mniej