TYP SŁUCHAWEK 

Pokazuję 1 - 18 z 450 towarów

Typ słuchawek

Jakich słuchawek potrzebujesz? Czy będą douszne czy może wokółuszne? Wybór spośród tego sprzętu jest tak rozległy, że decyzja powinna się opierać o wiele zmiennych – przeznaczenie, zastosowanie, moc, jakość czy nawet sama cena. Sprawdź jakie słuchawki możesz kupić i które będą odpowiednie dla Twoich potrzeb! Zobacz więcej

Słuchawki douszne – podobnie jak inny sprzęt elektroniczny, różnią się między sobą. Podział możemy dokonać na podstawie samego zastosowania – do pracy, słuchania muzyki czy biegania, ale nie tylko. Jest to zaledwie początek. Słuchawki podzielimy również ze względu na samą budowę i to, w jaki sposób stykają się z uchem. Które wybrać? Najlepiej decydować ze względu na indywidualne potrzebny, a także design samego sprzętu.

Na rynku możemy rozróżnić słuchawki, które stykają się w bliskiej odległości z uchem – douszne lub dokanałowe. Idealnie sprawdzą się przy uprawianiu sportów (bieg, jazda na rowerze itp.) ponieważ nie wypadają i zapewniają idealną izolację przed dźwiękami z zewnątrz. Słuchawki nauszne, wokółuszne są sprzętem raczej do domowego użytku, a te wysokiej jakości – do pracy w studiu lub klubach muzycznych. Jakie będą odpowiednie dla Twoich potrzeb?
Zobacz mniej