STOJAKI SŁUCHAWKOWE 

Pokazuję 1 - 3 z 3 towarów

Stojaki słuchawkowe

Stojaki słuchawkowe przydają się przede wszystkim w momencie, w którym chcemy, aby nasze słuchawki były zawsze pod ręką, ale nie tylko. Dzięki temu prostemu w obsłudze przedmiotowi, sprzęt będzie w bezpieczny sposób przetrzymywany na widoku, tak aby podczas przenoszenia, czy trzymania go na biurku nie doszło do przypadkowego uszkodzenia. Zobacz więcej

Stojaki słuchawkowe są pomocne nie tylko w witrynach sklepowych, aby w estetyczny sposób zaprezentować produkt klientowi. Osoby, które cenią sobie sprzęt, za który wydają niemałe pieniądze, chcą go przechowywać w bezpieczny sposób. Gdy nie używają go zbyt często, pomocne staje się etui, jednak przy stałym użytkowaniu, lepiej postawić je na stojak. W ten sposób słuchawki nie ulegną przypadkowym uszkodzeniom, leżąc na biurku czy regale. W każdej chwili coś może na nie spaść, wylać się, a jak wiadomo, z takimi uszkodzeniami sprzęt nie będzie już działać jak na początku.

Stojaki pomagają w utrzymywaniu słuchawek w ładzie – można je postawić na biurku zaraz przy komputerze, aby jednym ruchem ręki sięgnąć, gdy będą potrzebne, lub postawić na regale. Są proste w obsłudze, bo wystarczy ustawić słuchawki na ramieniu, a kabel można owinąć dookoła, aby dodatkowo się nie plątał lub nie ulegał przypadkowym uszkodzeniom. Poza samymi stojakami na słuchawki, można również znaleźć wieszaki, które spełniają dokładnie taką samą funkcję.
Zobacz mniej