Producent

STACJE DOKUJĄCE 

Pokazuję 1 - 1 z 1 towaru

Stacje dokujące

Stacja dokująca przez długi czas była kojarzona z urządzeniami amerykańskiego giganta produkującego elektronikę. Obecnie na rynku pojawiły się urządzenia, które są kompatybilne również z innymi smartphonami oraz odtwarzaczami muzycznymi. Koniec z plątaniną kabli, zobacz jakie to proste! Zobacz więcej

Stacje dokujące pozwalają nam uniknąć plątaniny kabli, by podłączyć kolejne urządzenie do źródła, możemy je ustawić w widocznym i centralnym miejscu, aby mieć też stały dostęp do takiego duetu. Do przystawki możemy podłączyć telefon, odtwarzacz muzyczny, a wszystkim sterować z fotela za pomocą zdalnego pilota. Stacja dokująca pozwoli nam naładować urządzenie, a także słuchać samej muzyki, a niektóre nawet pokażą nam obraz! Połączenie stacji z odtwarzaczem i sam transfer danych z dysku odbywa się za pomocą złącza, które jest uniwersalne i pozwoli na kompatybilność z wieloma markami i produktami różnych producentów.

Stacje dokujące są ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które chcą być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, ale również dla tych, którzy cenią sobie komfort użytkowania oraz przedmioty zajmujące mało miejsca. Stacje bowiem różnią się wymiarami – od małych, które są nieznacznie większe od samego telefonu, ale zapewniają czyste i mocne brzmienie, po takie, które dorównują objętością dużym głośnikom.
Zobacz mniej