SŁUCHAWKI ZAMKNIĘTE 

Pokazuję 1 - 18 z 143 towarów

Słuchawki zamknięte

Słuchawki o konstrukcji zamkniętej będą docenione przede wszystkim przez osoby, którym zależy na słuchaniu niczym nie zniekształconego dźwięku w swoim sprzęcie. Taki typ zapewnia przede wszystkim wytłumienie niemal każdego dźwięku z zewnątrz, co w większości przypadków jest pożądanym efektem. Zobacz więcej

Słuchawki o konstrukcji zamkniętej w odróżnieniu od słuchawek o konstrukcji otwartej, zapewniają znacznie lepszą izolację sygnału od środowiska zewnętrznego. Tym samym można z nich korzystać nie tylko w domu, ale również w podróży, na ulicy czy pomieszczeniach, w których pracują inne osoby, a dźwięki czy hałas z zewnątrz do nas nie dotrze. Ponadto, tego typu słuchawki gwarantują też lepszą dynamikę niskich tonów i redukuje do minimum same szumy. Warto też zauważyć, że konstrukcja zamknięta też lepiej przylega do samej głowy i ucha.

Ale jak to bywa z konstrukcjami i ta nie jest do końca idealna. To co wyróżnia na plus konstrukcję otwartą sprawia, że brakuje tego konstrukcji zamkniętej. Tym samym takie słuchawki nie zapewniają odpowiedniej wentylacji ucha, ale mogą też powodować zagrożenie swoją idealną izolacją od środowiska zamkniętego (nie usłyszymy trąbiącego auta na ulicy). Ale wszystkie te wady mogą być niezauważalne, jeżeli będziemy przestrzegać zasad bezpieczeństwa w korzystaniu z tego sprzętu.
Zobacz mniej