SŁUCHAWKI Z REDUKCJĄ SZUMU 

Pokazuję 1 - 13 z 13 towarów

Słuchawki z redukcją szumów i hałasów

Słuchanie muzyki w miejscach publicznych, środkach lokomocji czy w biurach typu open space napotyka na jeden problem, jakim jest.. hałas z zewnątrz. Można to redukować, wybierając taki sprzęt, który pozwoli na usuwanie szumów. Jednak wiele słuchawek na rynku posiada pasywny system redukowania dźwięku, co przekłada się na niski komfort w ich korzystaniu – są ciężkie, nie zapewniają odpowiedniej wentylacji. W naszej ofercie znajdą Państwo słuchawki z redukcją szumów i hałasów w sposób aktywny. Zobacz więcej

tekstSposób działania jest bardzo prosty, ale jednocześnie niezwykle skuteczny. System redukowania dźwięków analizuje fale, które mogą docierać z zewnątrz – następnie tworzy fale, które mają identyczną częstotliwość, jednak są przesunięte, aby stworzyć zjawisko interferencji. W ten sposób, bez doboru ciężkich i mało komfortowych materiałów, można wytłumić niechciane dźwięki prawie do zera!

Słuchawki z redukcją szumów i hałasów nie muszą zatem przybierać formy wielkich nauszników, ale na rynku są również dostępne douszne odpowiedniki. Mają one zamkniętą budowę, która zapewnia nie tylko odpowiednią wentylację, która pozwala na wysoki komfort i higienę przy korzystaniu, ale i rewelacyjną jakość dźwięku bez niechcianych hałasów, które dochodzą z środowiska zewnętrznego. Tym samym, czy to w podróży czy w centrum handlowym czy innym miejscu, gdzie docierają do nas fale o różnorodnej częstotliwości – możemy je wyeliminować praktycznie do zera. Mamy nadzieje, że nasza oferta produktowa będzie spełniać Państwa oczekiwania względem sprzętu. Gwarantujemy, że dostępne u nas modele działają na zasadzie aktywnego tłumienia hałasów. Życzymy udanych zakupów.
Zobacz mniej