SŁUCHAWKI WOKÓŁUSZNE 

Pokazuję 1 - 18 z 103 towarów

Słuchawki wokółuszne

Słuchawki wokółuszne przykrywają całą małżowinę uszną, tym samym osiągając znacznie większe gabaryty nie tylko samej konstrukcji, ale i muszli od słuchawek nausznych. W większości sprzęt jest przewodowy, chociaż niektórzy producenci wprowadzają już bezprzewodowe propozycje dla swoich klientów. Taki sprzęt zapewnia bardzo dobre brzmienie i najlepszą izolację od zakłóceń z zewnątrz. Zobacz więcej

Słuchawki wokółuszne podobnie jak słuchawki nauszne są wyposażone w pałąk, który można dowolnie regulować w zależności od wymiarów głowy. Jedyną widoczną różnicą pomiędzy tymi dwoma rodzajami słuchawek jest wielkość muszki – w wokółusznych jest ona zdecydowanie większa, ponieważ nie tylko się styka z uchem, ale zakrywa całą małżowinę, a więc ucho jest chronione naokoło materiałem.

Producenci najczęściej do wykończenia nausznika korzystają ze skóry, weluru, alcantary, a do środka dodają gąbkę lub piankę pamięciową, aby idealnie ułożyła się do kształtu samego ucha. Zaletą tego sprzętu jest przede wszystkim lepsze brzmienie niż w przypadku innych słuchawek, a także większy komfort w długim słuchaniu. Jednak niekiedy wadą może okazać się wielkość całej konstrukcji i problematyczny transport, jednak pomocne może okazać się odpowiednie etui do słuchawek.
Zobacz mniej