SŁUCHAWKI PÓŁOTWARTE 

Pokazuję 1 - 18 z 18 towarów

Słuchawki półotwarte

Słuchawki w konstrukcji półotwartej łączą wszystkie zalety konstrukcji zamkniętej oraz otwartej, redukując przy tym ich wady. Jednakże różnice są zauważalne, ale takie rozwiązanie bez wątpienia docenią osoby, które w otwartej i zamkniętej konstrukcji widziały wyłącznie defekty. Zobacz więcej

Konstrukcja półotwarta siłą rzeczy musi w sobie połączyć konstrukcję otwartą i zamkniętą. Tym samym zamienia wady tych rozwiązań, oferując hybrydę, która zadowoli te osoby, które znają się już na sprzęcie i szukają dobrego rozwiązania akustycznego, nie rezygnując przy tym z komfortu korzystania, higieny i odpowiedniej wentylacji.

Tym samym słuchawki w konstrukcji półotwartej łączą zalety konstrukcji otwartej – oferując dobrą wentylację samego ucha, ponieważ pałąk i muszla nie przylega zbyt dokładnie do samej głowy. Nie oznacza to jednak, że wrażenia akustyczne będą zauważalnie gorsze od tych, których doświadczamy w słuchawkach o konstrukcji zamkniętej. Dobra dynamika dźwięków, wytłumienie hałasów z zewnątrz, ale do takiego stopnia, że niektóre szumy mogą się przedzierać do samej słuchawki – to może w rezultacie zwiększyć bezpieczeństwo korzystania ze sprzętu chociażby na ulicy. Ponadto, długie korzystanie ze słuchawek o konstrukcji półotwartej nie powoduje takiego dyskomfortu, jaki można odczuć w przypadku zamkniętej.
Zobacz mniej