SŁUCHAWKI OTWARTE 

Pokazuję 1 - 18 z 27 towarów

Słuchawki otwarte

Słuchawki o konstrukcji otwartej są jednymi z najczystszych i najbardziej higienicznych urządzeń, jakie znajdują się obecnie na rynku. Co prawda nie zapewniają idealnej izolacji samego ucha, to sprawiają, że wentylacja jest odpowiednia, a ciśnienie, jakie tworzy się w małżowinie usznej, nie jest groźne dla błony bębenkowej. Zobacz więcej

Słuchawki o otwartej konstrukcji są dostępne w takich typach słuchawek jak douszne, nauszne czy wokółuszne. Słuchawka bądź muszla zapewnia bardzo dobre brzmienie, jednakże głównie przeznaczone są one do użytku domowego bądź w miejscach, w których nie panują zbyt duże hałasy. Otwarta konstrukcja nie jest w stanie tłumić takich dźwięków, dlatego dochodzą one do ucha i sprawia, że miesza się z dźwiękiem muzyki, która właśnie leci z odtwarzacza muzycznego.

Jednakże podstawową zaletą tak otwartej konstrukcji jest sama higiena i ochrona błony bębenkowej ucha. Słuchawki te pozwalają na stałą cyrkulację powierza, a tym samym doskonałą wentylację, więc ucho się nie przegrzewa, a także nie powstaje wysokie ciśnienie (jak w przypadku dokanałowych słuchawek) i nie powoduje uszczerbku błony bębenkowej czy innych części w uchu środkowym. Dlatego takie słuchawki sprawdzą się w warunkach domowych i głównie do takich celów są polecane przez producentów jak i samych użytkowników.
Zobacz mniej