SŁUCHAWKI NAUSZNE 

Pokazuję 1 - 18 z 152 towarów

Słuchawki nauszne

Obecnie szeroki wybór spośród słuchawek może nas przyprawić o zawrót głowy, dlatego jeżeli do końca nie wiemy czym się one różnią między sobą, sięgamy po tradycyjny sprzęt, który widzieliśmy nie raz w domu – słuchawki nauszne. Nowoczesne mają szereg różnych udogodnień, które warto wybrać do indywidualnych potrzeb. Zobacz więcej

Słuchawki nauszne można zakupić nie tylko kierując się ceną, ale nawet bujnością fryzury. Dlatego pierwszy element, o którym warto pomyśleć jest sam pałąk. Musi mieć on funkcję regulacji wysokości oraz szerokości, ponieważ głowa głowie nie jest równa. Ponadto, takie pałąki mają już na tyle rozwinięte rozwiązania, które nie plączą samych włosów (niezależnie od ich długości).

Słuchawki nauszne różnią się też samą muszlą (nausznikiem) – nie tylko pod względem kształtu oraz spektrum zakrywania samego ucha, ale i materiałem, z którego są wykonane. Obecnie producenci oferują rozwiązania ze skóry naturalnej, gąbki lub weluru. Niektórzy mają nawet w ofercie różne wersje kolorystyczne czy designerskie wzory, które przede wszystkim cieszą oko. Jednakże przy wyborze, nadal lepiej kierować się właściwościami i wynikami jakie osiągają (moc dźwięku, czystość tonów, łatwa regulacja głośności).
Zobacz mniej