SŁUCHAWKI DOUSZNE 

Pokazuję 1 - 18 z 28 towarów

Słuchawki douszne

Słuchawki douszne, często nazywane „pchełkami” są małe, zwinne i bardzo wygodne w samym korzystaniu. Wystarczy je włożyć do małżowiny usznej, aby później cieszyć się dobrym brzmieniem. Są one podstawowym wyposażeniem wielu zestawów z telefonem komórkowym, odtwarzaczami muzycznymi i innym sprzętem muzycznym. Zobacz więcej

Słuchawki douszne mają bardzo wiele zalet, które można zauważyć już po pierwszym ich użyciu. Są małe i zgrabne, dlatego można je przechowywać w kieszeni, torebce lub miękkim etui. Zwykle prosta konstrukcja sprawia, że nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Ponadto, decydującym kryterium wyboru słuchawek dousznych jest sama ich cena, która należy do bardzo niskiej i przyjemnej dla portfela.

Słuchawki douszne są również multifunkcyjne, ponieważ poza samym dźwiękiem oferują często sterowanie za pomocą pilota, który mieści się na kablu. Tym samym są niezwykle wygodne przy korzystaniu w środkach transportu publicznego czy podczas uprawiania sportu (nie trzeba szukać odtwarzacza, aby podgłośnić czy przełączyć piosenkę na kolejną). Seria różnych akcesoriów pozwala na montaż chociażby pianki na obudowę słuchawki, aby jeszcze lepiej trzymała się ona w uchu. Jednak wadą tego sprzętu jest niedostateczna izolacja przed dźwiękami z zewnątrz.
Zobacz mniej