SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE 

Pokazuję 1 - 18 z 175 towarów

Słuchawki dokanałowe

Słuchawki dokanałowe są sprzętem, który wkłada się głęboko w kanał uszny. Tym samym sprzęt idealnie się trzyma i niestraszne mu są drgania czy ruch. Dlatego takie słuchawki najczęściej są kupowane przez osoby, które potrzebują dobrego sprzętu do biegania, a jednocześnie chcą tłumić dźwięki z zewnątrz. Zobacz więcej

Konstrukcja słuchawek dokanałowych pozwala na idealne tłumienie wszelkich dźwięków z zewnątrz, tak aby w uchu słyszeć wyłącznie swoją muzykę, która płynie z odtwarzacza muzycznego. Potrafią one bardzo dobrze wchodzić w kanał uszny, a tym samym nie wypadają podczas intensywnych ruchów czy przez wibracje, dlatego sprzęt jest głównie kierowany do osób bardzo aktywnych, ale nie tylko!

Słuchawki douszne nie dzielą się dźwiękiem z innymi osobami wokół Ciebie. Bardzo dobra izolacja sprawia, że nawet gdy głośno słuchasz muzyki, słyszysz ją tylko Ty, a nie inni pasażerowie autobusu czy w biurze. Ponadto, izoluje też dźwięki z zewnątrz tworząc zaporę przed niechcianymi dźwiękami i hałasami. Dlatego możesz cieszyć się bardzo dobrym brzmieniem w małym, zgrabnym i poręcznym sprzęcie. W słuchawkach dousznych można z powodzeniem wymieniać tipsy i pianki, aby utrzymać ciągłą higienę w kanale usznym.
Zobacz mniej