SŁUCHAWKI DO URZĄDZEŃ 

Pokazuję 1 - 18 z 400 towarów

Do urządzeń

Sprawdź jakie słuchawki dokanałowe dobrać do swojego urządzenia, którym odtwarzasz muzykę. Pamiętaj, że słuchawki dedykowane pod oprogramowanie iOS mogą nie być kompatybilne z Androidem lub Windows Mobile, w ten sposób możesz nie mieć dostępu do szeregu funkcji. Zobacz więcej

Coraz więcej dużych producentów produkuje słuchawki, które są w pełni kompatybilne z danym urządzeniem lub samym systemem operacyjnym. Dlatego niezależnie od tego czy korzystasz z iPhona, iPoda czy telefonu z Androidem, dobierz takie słuchawki, które będą obsługiwane przez taki system. W ten sposób będziesz mieć dostęp do wielu funkcji, o ile dobrze dobierzesz same słuchawki.

Sprawdź dokładnie jakie opcje oferują Twoje urządzenia mobilne, bo i słuchawki będą miały do nich dostęp. Dlatego coraz popularniejsze piloty na kablu pozwalają na zdalne sterowanie odtwarzaczem muzycznym. Będziesz mógł zmieniać utwory muzyczne, robić pauzę czy podgłośnić, bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. Zobacz jak tego typu rozwiązania potrafią ułatwić i umilić czas, szczególnie gdy jesteś w ciągłym ruchu!
Zobacz mniej