SŁUCHAWKI DO IPHONE 

Pokazuję 1 - 18 z 367 towarów

Słuchawki do iPhone

obacz jak wiele funkcji możesz odkryć za pomocą odpowiedniego pilota, który łączy się z Twoimi słuchawkami, a także iPhonem. W ten sposób nie musisz wyciągać telefonu, aby odkrywać kolejne utwory muzyczne, zmieniać natężenie dźwięku, przewijać czy robić pauzę. Dobierz takie słuchawki, które będą w pełni kompatybilne z telefonem marki Apple! Zobacz więcej

Dużo zależy od systemu i tego, czy dane słuchawki będą w nim kompatybilne. Wybierając losowe, możemy nie mieć dostępu do wszystkich funkcji z pilota, dlatego czy są to słuchawki standardowe czy też dedykowane pod Androida, może się okazać, że Twój iPhone nie będzie w stanie obsługiwać wszystkich opcji, jakie daje zdalny pilot umieszczony na okablowaniu.

Sprawdź jakie słuchawki będą obsługiwać wszystkie opcje Twojego telefonu i odwrotnie. Czy system iOS będzie w pełni zgodny z obsługiwanym pilotem w nowych słuchawkach? Tylko w ten sposób będziesz mógł bez wyciągania telefonu z kieszeni, przełączać, przewijać, zatrzymywać czy zmieniać natężenie dźwięku, klikając tylko w odpowiednie przyciski na pilocie. Zobacz jakie to proste!
Zobacz mniej