SŁUCHAWKI DO ANDROID 

Pokazuję 1 - 18 z 359 towarów

Słuchawki do Androida

Wybierz takie słuchawki, których pilot będzie obsługiwać wszystkie funkcje oprogramowania Androida, tylko w ten sposób będziesz mógł w pełni i bez żadnych problemów korzystać ze słuchawek, które kupiłeś z myślą o telefonie. Pamiętaj, że słuchawki pod Androida mogą nie być kompatybilne z iOS i odwrotnie. Zobacz więcej

Coraz częściej klienci szukają takich słuchawek, które będą w pełni kompatybilne z systemem operacyjnym w telefonie. Dzieje się tak z powodu pilota, który zwykle jest zamontowany na samym kablu. Nie jest on w stanie współgrać z każdym systemem operacyjnym, dlatego przykładowo słuchawki pod Androida nie będą w pełni obsługiwane przez iPhone (nie wszystkie funkcje pilota będą w nim działać).

Dlatego kupuj sprzęt z głową i z przeznaczeniem pod swój indywidualny sprzęt. Tylko w taki sposób będziesz w stanie korzystać ze wszystkich opcji, jakie daje Ci pilot w słuchawkach. Bez wyciągania telefonu z kieszeni, jednym kliknięciem zmienisz piosenkę, poziom natężenia dźwięku czy zatrzymasz odtwarzacz, aby odebrać połączenie. Dobierz takie słuchawki, które poza funkcjonalnością, zapewnią także najlepsze brzmienie i bardzo dobrą izolację od hałasu i dźwięków z zewnątrz.
Zobacz mniej