Pokazuję 1 - 18 z 34 towarów

Słuchawki dla DJ

Słuchawki dla DJ’a muszą spełniać bardzo wysokie wymagania względem sprzętu. Po pierwsze, muszą w idealny sposób zagrać dźwięki, by sam muzyk mógł go później połączyć, zmiksować czy zremiksować. Dodatkowo cenią sobie, jeżeli słuchawki mają obrotowe nausznice, a także wymienne kable. Zobacz więcej

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy już doświadczonym DJ’em, musisz koniecznie zainwestować w porządny sprzęt. Jest to Twoje źródło pracy, zarobku, dlatego słuchawki muszą być najlepszej klasy oraz dedykowane pod zastosowania w klubach muzycznych i w studio. Kontrola dźwięków, nuty, bity – to wszystko w słuchawkach musisz usłyszeć z najlepszą dokładnością, a na niekorzyść działa hałas w danym pomieszczeniu. Dlatego nie tylko słuchawki dla DJ muszą zapewnić izolację, ale i monitoring każdego dźwięku jaki został wyprodukowany w danym utworze muzycznym.

Słuchawki poza idealnym brzmieniem i kontrolą nad muzyką, muszą wykazać się najlepszą funkcjonalnością – doświadczeni DJ’e cenią sobie chociażby obrotowe nausznice czy możliwość wymiany okablowania. Poza wyżej wymienionymi aspektami, takie słuchawki powinny także wyróżniać się ciekawą i rzucającą się w oczy stylistyką. Jak widać, sprzęt ten stanowi często wyzwanie dla samych producentów.
Zobacz mniej