• 1 recenzji.

  Audio-Technica M50X to model profesjonalnych słuchawek przeznaczonych do dj'ingu oraz monitoringu audio.

 • 2 recenzji.

  Custom One Pro Plus to profesjonalne słuchawki wokółuszne do użytku domowego lub w profesjonalnym studiu nagraniowym. Od konkurencji w tym segmencie odróżnia je specjalny system pozwalający na całkowitą zmianę charakterystyki dźwięku, przy pomocy przełącznika w obudowie.

 • 4 recenzji.

  Custom One Pro Plus to profesjonalne słuchawki wokółuszne do użytku domowego lub w profesjonalnym studiu nagraniowym. Od konkurencji w tym segmencie odróżnia je specjalny system pozwalający na całkowitą zmianę charakterystyki dźwięku, przy pomocy przełącznika w obudowie.

 • Beyerdynamic DT 660 to profesjonalne słuchawki wokółuszne do użytku domowego lub w podróży. Specjalna budowa przetworników i bardzo mocne magnesy neodymowe, pozwalają na osiągnięcie świetnych osiągów i dokładnego, ale ciepłego brzmienia.

 • Beyerdynamic T 90 to profesjonalne słuchawki wokółuszne do użytku domowego lub w podróży. Specjalna budowa przetworników Tesla, pozwala na osiągnięcie świetnych osiągów (250 Ohm i pasmo przenoszenia 5 - 40 000 Hz!) i dokładnego, ale ciepłego brzmienia.

 • Słuchawki Takstar Dj-520 to idealny wybór dla każdego Dj'a. Zapewniają charakterystykę dźwięku idealną do pracy przy muzyce klubowej - krystalicznie czyste dźwięki z wysokich zakresów oraz mocny i czysty bas. Świetna izolacja DJ-520 pozwala na zminimalizowanie zewnętrznych zakłóceń.

 • Takstar HD2000 to profesjonalne słuchawki studyjne. Słuchawki dzięki obracanym muszlom pozwalają na odsłuch jednym uchem. Zamknięta budowa HD2000 świetnie izoluje dźwięki z zewnątrz i stwarza efekt stereo. Zastosowanie przetworników o średnicy 50mm, impedancji na poziomie 32Ohm oraz paśmie przenoszenia 10-25000Hz sprawia że bas jest na prawdę niesamowity.

 • Takstar HD5500 to profesjonalne słuchawki studyjne które dzięki dużej średnicy przetwornika (50mm), impedancji (42 Ohm) oraz szerokiemu pasmu przenoszenia (10 - 20 000 Hz) zapewniają świetny bas, który w połączeniu z czystymi wysokimi tonami tworzy harmonijny i czysty dźwięk na całym spektrum. Ich zamknięta budowa izoluje zewnętrzny hałas i tworzy świetny...

 • Takstar HD6000 to profesjonalne słuchawki studyjne o dużej średnicy przetwornika (53 mm), impedancji (60 Ohm) oraz szerokiemu pasmu przenoszenia (10 - 25 000 Hz) są w stanie zapewnić świetny bas, który w połączeniu z czystymi wysokimi tonami tworzy pełne słyszalne spektrum dźwięku.

 • Takstar PRO 80 to profesjonalne słuchawki studyjne które dzięki idealnej reprodukcji dźwięku nadają się najbardziej do miksowania. Słuchawki swoje świetne wyniki zawdzięczają dużym przetwornikom dynamicznym (śr. 53 mm) oraz szerokiemu pasmu przenoszenia (15-25 kHz). Technologia podwójnego ekranowania oraz zamknięta budowa słuchawek eliminują wszystkie...

 • Takstar TS-600 to profesjonalne słuchawki studyjne. Ich budowa pozwala na pełne złożenie nauszników do środka, co ułatwia transport. Dzięki dużej średnicy przetwornika (50mm), impedancji o wartości 32 Ohm oraz szerokiemu pasmu przenoszenia (20 - 20 000 Hz) TS-600 zapewniają świetny bas, który razem z czystymi wysokimi tonami tworzą razem spójne spektrum...

 • Takstar TS-610 to profesjonalne słuchawki studyjne. Ich zamknięta budowa oraz specjalna technologia podwójnego ekranowania eliminują wszystkie dźwięki otoczenia. Wykonane z wysokiej jakości skóry, wygodne i dobrze przylegające nauszniki pozwalają na długie godziny odsłuchu bez odczuwania większego dyskomfortu.

 • Takstar TS-650 to profesjonalne słuchawki studyjne. Duża średnica przetwornika (53mm), wysoka impedancja (60 Ohm) oraz szerokie pasmo przenoszenia o wartościach 20 - 20 000 Hz - wartości te gwarantują głęboki bas, który w połączeniu z czystymi wysokimi tonami tworzy pełne spektrum dźwięku.

 • Takstar TS-660 to profesjonalne słuchawki studyjne ze spiralnym kablem. Długi, spiralny kabel (rozwinięty do 4 m) zakończony jest pozłacanym wtykiem 3,5 mm który można zmienić na wtyk 6,3 mm dzięki dołączonemu do słuchawek adapterowi. TS-660 to przetworniki o średnicy 53mm, wysoka impedancja 45Ohm i pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz - połączenie...

 • Takstar TS-662 to profesjonalne słuchawki studyjne. Ich w pełni otwarta budowa pozwala na odtworzenie naturalnego, czystego dźwięku. Wygodne i dobrze przylegające nauszniki pozwalają na długie godziny odsłuchu bez odczuwania większego dyskomfortu. Długi, spiralny kabel (rozwijany aż do 4 m) zakończony jest pozłacanym wtykiem mini jack 3,5 mm który można...

 • Słuchawki nauszne YAMAHA HPH-MT120 najwyższej jakości od światowego lidera sprzętu muzycznego przeznaczone dla profesjonalistów ceniących sobie jakość odtwarzanego dźwięku. Niesamowicie czysty, rzeczywisty i przestrzenny dźwięk dostarczany przez te słuchawki wprawi w zdumienie nawet najbardziej wymagającego audiofila. Nowoopracowane niezwykle zaawansowane...

 • Słuchawki nauszne YAMAHA HPH-MT220 najwyższej jakości od światowego lidera sprzętu muzycznego przeznaczone dla profesjonalistów ceniących sobie jakość odtwarzanego dźwięku. Niesamowicie czysty, rzeczywisty i przestrzenny dźwięk dostarczany przez te słuchawki wprawi w zdumienie nawet najbardziej wymagającego audiofila. Nowoopracowane niezwykle zaawansowane...

 • Beyerdynamic DTX 910 to wysokiej jakości, duże słuchawki stereofoniczne typu wokółusznego, z przetwornikami wentylowanymi od zewnętrznej strony. Ich naprawdę wytrzymała obudowa, regulowany pałąk, bardzo miękkie nauszniki wykonane z weluru i pianki zapewniają doskonałe dopasowanie do ucha i wygodę słuchania przez wiele godzin.

Pokazuję 1 - 18 z 34 towarów

Słuchawki dla DJ

Słuchawki dla DJ’a np słuchawki audio-technica muszą spełniać bardzo wysokie wymagania względem sprzętu. Po pierwsze, muszą w idealny sposób zagrać dźwięki, by sam muzyk mógł go później połączyć, zmiksować czy zremiksować. Dodatkowo cenią sobie, jeżeli słuchawki mają obrotowe nausznice, a także wymienne kable. Zobacz więcej

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy już doświadczonym DJ’em, musisz koniecznie zainwestować w porządny sprzęt. Jest to Twoje źródło pracy, zarobku, dlatego słuchawki muszą być najlepszej klasy oraz dedykowane pod zastosowania w klubach muzycznych i w studio. Kontrola dźwięków, nuty, bity – to wszystko w słuchawkach musisz usłyszeć z najlepszą dokładnością, a na niekorzyść działa hałas w danym pomieszczeniu. Dlatego nie tylko słuchawki dla DJ muszą zapewnić izolację, ale i monitoring każdego dźwięku jaki został wyprodukowany w danym utworze muzycznym.

Słuchawki poza idealnym brzmieniem i kontrolą nad muzyką, muszą wykazać się najlepszą funkcjonalnością – doświadczeni DJ’e cenią sobie chociażby obrotowe nausznice czy możliwość wymiany okablowania. Poza wyżej wymienionymi aspektami, takie słuchawki powinny także wyróżniać się ciekawą i rzucającą się w oczy stylistyką. Jak widać, sprzęt ten stanowi często wyzwanie dla samych producentów.
Zobacz mniej