SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE 

Pokazuję 1 - 18 z 74 towarów

Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe posiadają jedną, mocną zaletę – nie mają kabla, który ogranicza nam ruchy czy się plącze. Dlatego takie rozwiązanie doceni praktycznie każda osoba, która często korzysta ze słuchawek, niezależnie od ich zastosowania czy typu. Zobacz więcej

Słuchawki bezprzewodowe można zakupić w konstrukcji nausznej, wokółusznej czy nawet dousznej. W konstrukcji otwartej, półotwartej i zamkniętej, dlatego niezależnie od wymagań samego użytkownika, słuchawki bez kabla można kupić takie, jakie aktualnie są potrzebne.

Słuchawki bezprzewodowe zwiększają zakres ruchu, a także jego płynność. Dlatego osoby, które pracują na słuchawkach (w studiu lub call center) nie muszą się pilnować przy wstawaniu z biurka czy konsoli. Można swobodnie wykonywać ruchy, a przy tym nie rezygnować z wysokiej jakości samego dźwięku, bowiem konstrukcją takie słuchawki nie różnią się znacznie od odpowiedników z kablami. Można osiągać tak samo czyste i dokładne dźwięki – dlatego coraz częściej osoby zajmujące się profesjonalnie muzyką, sięgają po właśnie takie rozwiązanie. Komfort, wygoda przemawia na korzyść.
Zobacz mniej