Lista produktów producenta: FiiO

FiiO powstało w 2007 roku w Chinach. Firma ma rozległą wiedzę i doświadczenie w produkcji sprzętu HiFi oraz odtwarzaczy przenośnych. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z przyjaznymi cenami sprawia, że FiiO stalo się ulubieńcem wszystkich którzy kochają muzykę i dobry styl.

FiiO powstało w 2007 roku w Chinach. Firma ma rozległą wiedzę i doświadczenie w produkcji sprzętu HiFi oraz odtwarzaczy przenośnych. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z przyjaznymi cenami sprawia, że FiiO stalo się ulubieńcem wszystkich którzy kochają muzykę i dobry styl. Wiele produktów z gamy FiiO osiągneło rekordy sprzedaży w swoich segmentach. Przenośne odtwarzacze, konwertery cyfrowo-analogowe oraz wzmacniacze słuchawek FiiO otrzymały pochwały użytkowników oraz branży. FiiO bierze pod uwagę potrzeby swoich klientów i bez konca dąży do perfekcji w projektowaniu i produkcji aby móc dostarczać najlepszy sprzęt w najlepszej cenie.

Więcej
Pokazuję 1 - 18 z 26 towarów
 • Konwerter DAC wielokanałowy FiiO D07 najwyższej jakości przetwornik. FiiO D07 pozwala na szybkie i bezstratne przetwarzanie sygnału analogowego na cyfrowy.

 • Przenośny wzmacniacz słuchawkowy FiiO E06 Fujiyama najwyższej jakości. FiiO E06 Fujiyama został stworzony, aby wzmacniać brzmienie wszędzie, gdzie tylko chcesz go zabrać ze sobą.

 • Przenośny odtwarzacz MP3 FiiO X3 najwyższej jakości. Wysoką jakość odtwarzania muzyki zapewnia pasmo przenoszenia wynoszące 10 Hz-20 kHz. X3 odtwarza pliki dźwiękowe a najczęściej spotykanych formatach: DSD, APE, FLAC, ALAC, WAV, WMA, ACC, OGG, MP3, MP2.

 • 1 recenzji.

  Przenośny odtwarzacz MP3 FiiO X5 najwyższej jakości. Odtwarzacz wyposażono w jasny wyświetlacz HD o rozdzielczości 400x360px zapewniającej wyraźny i ostry obraz.

 • FiiO X1 to nowoczesny, przenośny odtwarzacz popularnych formatów plików oraz dekoder analogowo-cyfrowy w jednym. Niewielkie rozmiary oraz zaledwie 106g wagi, w połączeniu z długim czasem działania baterii pozwalają na cieszenie się muzyką zawsze kiedy tego potrzebujesz.

 • FiiO X1 to nowoczesny, przenośny odtwarzacz popularnych formatów plików oraz dekoder analogowo-cyfrowy w jednym. Niewielkie rozmiary oraz zaledwie 106g wagi, w połączeniu z długim czasem działania baterii pozwalają na cieszenie się muzyką zawsze kiedy tego potrzebujesz.

 • FiiO HS6 to uniwersalny zestaw łączący player Fiio X5 z przenośnym wzmacniaczem. Dzięki ramce na X5 oraz połączeniu za pomocą gumek i zaczepów player zostaje sztywno połączony ze wzmacniaczem bez zasłaniania przycisków oraz wyświetlacza, co jest zwykle największym problemem takich zestawów.

 • Przenośny wzmacniacz słuchawkowy i dekoder analogowo-cyfrowy w jednym, niewielkim opakowaniu o rozmiarach 104.1×62.2×12.8 mm. Mocna bateria wystarcza spokojnie na ponad 15 godzin pracy, a ładowanie urządzenia do pełna to zaledwie 220 minut.

 • 1 recenzji.

  FiiO A3 to następca klasycznego już wzmacniacza słuchawkowego E11k. Posiada dwa poziomy podbicia basu, dwa poziomy wzmocnienia oraz wygodny i dokładny potencjometr ALPS. Pozwala to na dokładne ustawienie potrzebnych w danej chwili parametrów oraz użycie wysokiej jakości słuchawek o impedancji nawet do 150Ω bez utraty jakości.

 • 1 recenzji.

  FiiO E12 to przenośny, mocny wzmacniacz słuchawkowy który osiąga bardzo niski poziom zakłóceń przy dużej mocy wyjściowej i 22 V zasilania. Pozwala to na używanie słuchawek nawet o impedancji do 300Ω i osiągnięciu mocy aż do 850 mW.

 • FiiO E18 to ultramobilny DAC, wzmacniacz słuchawkowy oraz powerbank w jednym. Został stworzony jako uniwersalny kombajn muzyczny dla telefonów komórkowych oraz komputerów, z dodatkową funkcją przenośnej baterii.

 • 2 recenzji.

  Przenośny odtwarzacz MP3 FiiO X3k II gen. Jasny 2" wyświetlacz o rozdzielczości 320x240 px Pasmo przenoszenia wynoszące 20Hz ~ 20 kHz. Odtwarzane formaty: DSD, APE, FLAC, ALAC, WAV, WMA, ACC, OGG, MP3, MP2.

 • FiiO E07 Andes to przenośny wzmacniacz słuchawkowy połączony z konwerterem DAC. FiiO E07 został stworzony, aby wzmacniać brzmienie wszędzie, gdzie tylko chcesz go zabrać.

 • 1 recenzji.

  Następca FiiO X5 - model drugiej generacji X5K to najwyższej jakości przenośny odtwarzacz i USB DAC w jednym, niewielkim opakowaniu.

 • Q1 to najwyższej jakości, przenośny wzmacniacz słuchawkowy z dodatkiem funkcji USB DAC.

 • 1 recenzji.

  Fiio M3 to niewielki i bardzo lekki, przenośny odtwarzacz cyfrowy który kryje w sobie wiele funkcji i zadziwiająco mocną baterię.

 • 1 recenzji.

  FiiO X7 to krok milowy w ewolucji przenośnych odtwarzaczy. Kompletnie nowe założenia i rozwiązania czynią z niego jedyny w swoim rodzaju sprzęt grający.

 • 1 recenzji.

  Najwyższej jakości słuchawki douszne Fiio EX1 w kosmicznej technologii, wyposażone w tytanowe membrany i wzmacniany kewlarem przewód.

Pokazuję 1 - 18 z 26 towarów