Producent
Kolor

POWERBANKI 

Pokazuję 1 - 2 z 2 towarów

Powerbanki

Powerbank to dosyć świeży gadżet na polskim rynku, ale już zyskał wielu zwolenników tego rozwiązania z różnych powodów. Przede wszystkim, osoby które często korzystają z urządzeń mobilnych, telefonów, odtwarzaczy muzycznych i nie tylko, narzekały na zbyt szybką utratę baterii, a nie zawsze mieli gdzie podłączyć ładowarkę. Korzystając z powerbanku, ten problem nie będzie już ich dotyczyć.Zobacz więcej

Powerbank to inaczej bank energii, który możemy mieć stale przy sobie. Jest to duży akumulator, który oddaje swoją energię do urządzenia, które w danej chwili ją potrzebuje. Tym samym, w podróży, pracy, na uczelni czy w innym miejscu, w którym nie można się podpiąć ładowarką, by uzupełnić baterię w telefonie, odtwarzaczu czy innym mobilnym urządzeniu, można po prostu podłączyć powerbank.

Powerbank w większości przypadków jest wyposażony w kabel z końcówką USB – USB mini, ale można wybrać inny wariant, który będzie obsługiwać nasze urządzenie. Wcześniej taki powerbank należy naładować tradycyjną ładowarką podłączaną do kontaktu, aby bank energii mógł później ratować w trudnych sytuacjach. Możliwe jest jednoczesne korzystanie z urządzenia, które pobiera energię z powerbanku. Poza funkcją ładowania, powerbanki można zakupić z opcją wzmacniacza dźwięku.
Zobacz mniej