PIANKI DO SŁUCHAWEK 

Pokazuję 1 - 18 z 26 towarów

Pianki do słuchawek

Kupując słuchawki douszne, są one w zestawie z piankami lub silikonowymi nakładkami, które są wymienne. Jednakże nie każda z nich uszczelnia kanał uszny w taki sposób, aby czerpać 100% satysfakcję z dźwięku i jakości odtwarzanej muzyki. Dlatego można je wymienić na lepsze, a wybór jest naprawdę duży. Zobacz więcej

Wśród wymiennych końcówek na słuchawki douszne, można dobrać zestaw silikonowy lub piankowy. Każda z oferowanych propozycji poprawia jakość dźwięku, basu, a także w inny sposób układa się w kanale usznym – tak, aby słuchawka nie wypadała przy aktywności fizycznej lub nie dopuszczała dźwięki z zewnątrz.

Na szczególną uwagę zasługują między innymi pianki Comply produkowane przez Hearing Components ze Stanów Zjednoczonych. Są one świetną alternatywą dla silikonowych nakładek, które zwykle są zamieszczane w zestawie ze słuchawkami dousznymi. Takie piankowe nakładki oferują lepsze wrażenia, czyste basy, a także komfort w użytkowaniu z produktu. Pianki i nakładki silikonowe są kompatybilne ze słuchawkami różnych producentów, należy dokładnie przeczytać informacje o ich przeznaczeniu.

Zaleca się, aby pianki i nakładki silikonowe wymieniać w swoich słuchawkach dousznych ze względów higienicznych. Zakupując je, można wybierać spośród rozmiarów, zastosowania i budowy.
Zobacz mniej