Producent

NAUSZNIKI SŁUCHAWKOWE 

Pokazuję 1 - 2 z 2 towarów

Nauszniki słuchawkowe

Słuchawki nauszne i wokółuszne są wyposażone w nauszniki, jednak ich funkcjonalność może się różnić od jakości materiału, z jakiego zostały zrobione. Ponadto, ta część w słuchawkach najczęściej ulega zniszczeniu – rozerwaniu, przetarciu. Dlatego warto ją wymienić na nową – w zależności od zastosowania, można dobrać welurowe lub skórzane obicia. Zobacz więcej

Korzystając stale ze słuchawek nausznych lub słuchawek wokółusznych, należy liczyć się z faktem, że same nauszniki mogą ulegać zniszczeniom. Dzieje się tak z różnych powodów – podstawowym jest naturalnie zużycie materiału i same przetarcia, które prowadzą do deformacji samych dźwięków, a także gorszej izolacji przed dźwiękami z zewnątrz. Nauszniki mogą również ulegać zniszczeniom mechanicznym z powodu błędnego trzymania samych słuchawek lub niewłaściwego transportu.

Nauszniki słuchawkowe można wymienić – w zależności od zastosowania czy samego komfortu użytkowania rozróżniamy nauszniki z obiciem welurowym, a także skórzanym. Warto wymieniać tę część słuchawek nie tylko z powodu samego zużycia materiału, ale również po to, by zapewnić sobie lepszą jakość dźwięku lub komfort użytkowania i względy higieniczne. Producenci oferują różnego rodzaju rozwiązania, warto kierować się nie tylko ceną, ale i jakością materiału.
Zobacz mniej