KABLE 

Pokazuję 1 - 18 z 96 towarów

Kable

Szeroki wachlarz różnego rodzaju kabli do słuchawek, a także innych urządzeń audio. W ofercie znajdują się różne długości zakończone takimi końcówkami, jakie są niezbędne do korzystania z danego urządzenia. Kable można stosować jako zamienniki do tych, które zostały załączone jako oryginalne przy sprzęcie lub wymienić te, które uległy uszkodzeniom. Zobacz więcej

Kable są produktem, który najczęściej ulega zniszczeniu. Użytkownicy najczęściej skarżą się na łamanie struktury, plątanie, które prowadzi do uszkodzeń wewnętrznych części czy odrywania się końcówek, które łączą się z urządzeniem. Jednak nie jest to jedyny powód, jaki skłania do zakupu nowego kabla. Bardzo często słuchawki, powerbanki czy inne urządzenia, które kupujemy w zestawie z okablowaniem okazują się za krótkie.

Z pomocą przychodzą kable uniwersalne z odpowiednimi końcówkami, które można wymienić w słuchawkach czy innych urządzeniach, aby zapewnić sobie komfort w korzystaniu. Często też klienci wymieniają je ze względu na zużycie, które powoduje iż dźwięk traci na swojej jakości. Dlatego warto zapoznać się z dokładną specyfikacją każdej z oferowanych opcji i wybrać taką, która nie tylko zapewni wygodę w korzystaniu, ale i stabilny dźwięk, dobrą cenę i długą żywotność. Każdy z kabli posiada gwarancję udzielaną przez producenta.

Zobacz mniej