GŁOŚNIKI PRZENOŚNE 

Pokazuję 1 - 6 z 6 towarów

Głośniki bezprzewodowe

Chcesz się dzielić swoją muzyką ze znajomymi niezależnie od lokalizacji i dostępu do mocnego sprzętu? Koniecznie musisz zaopatrzyć się w przenośne głośniki, które z powodzeniem podłączysz do swojego telefonu lub urządzenia multimedialnego za pośrednictwem kabla z zakończeniem do portu JACK lub USB. Głośniki przenośne mogą również łączyć się za pomocą bluetooth. Zobacz więcej

Głośniki przenośne bez wątpienia będą pomocnym i użytecznym kompanem dalekich podróży lub spotkań ze znajomymi w miejscach, w których brakuje ulubionej muzyki lub dostępu do stacjonarnych głośników lub radia. Możesz je połączyć ze swoim telefonem i puszczać muzykę, którą zgrałeś sobie na kartę pamięci lub uruchomić stację radiową. Głośniki przenośne będą kompatybilne również z urządzeniami mobilnymi, takimi jak laptop, tablet czy odtwarzacz mp3!

Sprawdź jak dużo potrafi tak małe urządzenie. Razem z nim przerwiesz niezręczną ciszę lub w swoim biurze wprowadzisz odrobinę życia, radości. Głośniki przenośne potrafią zapewnić znacznie lepsze brzmienie i wrażenia akustyczne od głośników wbudowanych do Twojego laptopa! Koniecznie wypróbuj je, a zobaczysz jak duża jest różnica. Od tego momentu, Twoje życie będzie bogatsze w akustyczne brzmienia, gdziekolwiek będziesz, muzyka zawsze będzie Ci towarzyszyć.
Zobacz mniej