GŁOŚNIKI BLUETOOTH 

Pokazuję 1 - 9 z 9 towarów

Głośniki bezprzewodowe bluetooth

Sprawdź jak dobre brzmienie osiągniesz po zakupie głośników bluetooth! Z takim sprzętem połączysz się bezprzewodowo ze swoim smartphonem (jeżeli posiada taką funkcję) i będziesz mógł słuchać muzyki niezależnie od lokalizacji, dostępu do prądu czy innych urządzeń stacjonarnych. Koniecznie zapoznaj się z zaletami takiego rozwiązania! Zobacz więcej

Głośniki bluetooth są mocną konkurencją dla tradycyjnych słuchawek. Osoby, które lubią jak w ich życiu towarzyszy muzyka i chcą się nią dzielić ze znajomymi – w podróży, biurze, kawiarni czy w innych miejscach, koniecznie muszą zakupić taki sprzęt. Głośniki, które łączą się bezprzewodowo z telefonem bądź innym mobilnym urządzeniem (tablet, laptop itp.) z opcją bluetooth zapewniają rewelacyjne brzmienie i bardzo długą pracę bez konieczności podłączenia do prądu!

Głośniki bluetooth są wyposażone w wewnętrzne akumulatory, które można naładować za pomocą gniazda USB (jak standardowe smartphony) lub wymienne baterie dla osób, które długo przebywają za domem i nie mają możliwości częstego ładowania urządzenia. Jednakże i dla takich osób jest też inne rozwiązanie – do zestawu mogą dokupić powerbanki, które doładują głośniki w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Zaletą głośników bluetooth jest fakt, że można nimi sterować za pośrednictwem swojego telefonu!
Zobacz mniej