ETUI NA SŁUCHAWKI 

  • Uniwersalne etui transportowe Brainwavz najwyższej jakości, przeznaczone do przechowywania i przenoszenia słuchawek. Solidna, twarda obudowa skutecznie chroni słuchawki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kieszonka wewnątrz etui pozwala na ukrycie w niej kabla, odtwarzacza, baterii i innych akcesoriów słuchawkowych.

  • 1 recenzji.

    Uniwersalne etui transportowe Brainwavz najwyższej jakości, przeznaczone do przechowywania i przenoszenia słuchawek. Solidna, twarda obudowa skutecznie chroni słuchawki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kieszonki wewnątrz etui pozwala na ukrycie w niej kabla, odtwarzacza, baterii i innych akcesoriów słuchawkowych.

  • Uniwersalne etui transportowe Brainwavz najwyższej jakości, przeznaczone do przechowywania i przenoszenia słuchawek oraz małych odtwarzaczy.

  • Świetnie wykonane, sztywne etui FiiO HS7 idealnie nadaje się zarówno do Twojego FiiO X5 jak i słuchawek, aparatów cyfrowych i innych urządzeń, które będziesz w stanie pomieścić!

Pokazuję 1 - 4 z 4 towarów

Etui do słuchawek

Słuchawki – niezależnie od budowy czy wielkości, wymagają odpowiedniej ochrony. Dlatego warto zakupić odpowiednie etui, w którym będzie można je przechowywać. W różnych ofertach producentów znajdą Państwo zarówno etui twarde jak i miękkie, które ułatwią transport słuchawek. Można w ten sposób także uniknąć plątania kabli czy uszkodzeń mechanicznych. Zobacz więcej

Etui do słuchawek to produkt, o którym warto pomyśleć przy korzystaniu z drogiego sprzętu lub gdy często się podróżuje. Słuchawki, niezależnie od wielkości i budowy są delikatnym i podatnym na uszkodzenia produktem, dlatego przechowując je w odpowiednich warunkach, można uniknąć nie tylko poplątanego kabla, ale również przedłużyć ich żywotność. W ofercie różnych producentów mogą Państwo znaleźć bogaty wachlarz produktowy – dedykowany pod odpowiednie słuchawki, jak i można wybierać spośród materiału, z którego są wykonane.

Etui twarde sprawdzą się w przypadku słuchawek, które były bardzo drogie, a jednocześnie są delikatne i wymagają odpowiedniej pielęgnacji. W transporcie gwarantują najlepszą ochronę, tym samym sprzęt będzie asekurowany przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą zniszczyć same słuchawki, a także przed drganiami, a nawet kurzem. Natomiast miękkie etui sprawdzi się w przypadku osób, które chcą trzymać słuchawki w idealnym porządku, unikając plątaniny kabli i uszkodzeń mechanicznych, do których może dojść przy niewłaściwym trzymaniu produktu. Każde z etui pozwala zabezpieczyć słuchawki, ale i utrzymać ład, a także ograniczyć szkody, do których może dojść poprzez niewłaściwy transport.

Zobacz mniej