Melodika MDMJGJ Jack 6.3mm - mini jack 3.5 mm

Ean:

Stan: Nowy

Melodika MDMJGJ to najwyższej jakości przejściówka stereo z Jack 6.3 mm na wtyk mini-Jack 3.5 mm.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 9.90 zł

Koszt dostawy:

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Przejściówka MDMJGJ Melodika to najwyższej jakości adapter, stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników. Stosowany jako przejście z wtyku Jack 6.3 mm do mini-Jack 3.5 mm zapewnia najwyższą jakość przesyłanego sygnału.

Oferuje bardzo dokładne połączenie bez słyszalnej utraty jakości dźwięku.

Wysoka jakość wykonania i odpowiednie zaprojektowanie zapewnia pewne i solidne połączenie bez luzów. Dzięki temu wtyk się nie przemieszcza i nie wysuwa.

Adapter jest kompatybilny z wtykami stereo Jack.

Melodika MDMJGJ - cecha 1

Dla najbardziej wymagających

Wtyk MDMJGJ Melodika sprawdzi się w wysokiej klasy tonach słuchawkowych. Producent zadbał o dobranie jak najlepszych materiałów i precyzyjny odlew wtyków, dzięki czemu jakość dźwięku pozostaje nadal na najwyższym poziomie.

Melodika MDMJGJ - cecha 2

Pewne połączenie

Wysoka jakość wykonania i doskonałe zaprojektowanie sprawia, że wtyk jest solidnie dociskany co uniemożliwia mu przemieszczanie się i wysuwanie. Dzięki temu jakość przesyłanego sygnału jest zawsze idealna.

Melodika MDMJGJ - cecha 3

Elegancja i styl

Solidna metalowa obudowa i pozłacany wtyk sprawia, że przejściówka prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Idealna do podłączenia słuchawek z dużym jackiem 6.35mm stereo do przenośnych odtwarzaczy muzyki, tabletów, smartfonów oraz innych urządzeń wyposażonych w wyjście słuchawkowe mini-jack 3.5mm stereo.

Wejścia 6.3mm duży jack stereo
Gwarancja 2 Lata
Wtyki 3.5mm mini jack stereo

Dodaj recenzję

Melodika MDMJGJ  Jack 6.3mm - mini jack 3.5 mm

Melodika MDMJGJ Jack 6.3mm - mini jack 3.5 mm

Melodika MDMJGJ to najwyższej jakości przejściówka stereo z Jack 6.3 mm na wtyk mini-Jack 3.5 mm.

Wejścia 6.3mm duży jack stereo
Gwarancja 2 Lata
Wtyki 3.5mm mini jack stereo

Zobacz również

  • Przenośny wzmacniacz słuchawkowy FiiO E06 Fujiyama najwyższej jakości. FiiO E06 Fujiyama został stworzony, aby wzmacniać brzmienie wszędzie, gdzie tylko chcesz go zabrać ze sobą.

  • Kabel mini Jack 3,5 – mini Jack 3,5 stereo Prolink Exclusive to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Został wykonany przy użyciu najlepszych materiałów, a sam przewodnik wyprodukowano z miedzi OFC o czystości - 99,96%, zapewniając bezstratny przesył sygnału audio nawet na odległość 20m.

  • Świetny przewód marki Prolink z wtykami Jack 3,5 mm do 2RCA. W pełni ekranowany, z wtykami pokrytymi 24 karatowym złotem. Przewodnik został wykonany z czystej miedzi OFC dzięki czemu sygnał przedyłany jest bez strat i zniekształceń.

  • Melodika MDJGMJ to najwyższej jakości przejściówka stereo z mini-Jack 3.5 mm na wtyk Jack 6.35 mm.