Kolor

ADAPTERY I WTYKI 

Pokazuję 1 - 17 z 17 towarów

Adaptery i wtyki

Adaptery i wtyki będą pomocne w momencie, w którym posiadamy wtyk w danym urządzeniu, który nie będzie pasować do portu w innym. Dlatego taki dodatek do kabla ułatwi korzystanie bez konieczności zmiany całego kabla z wtykiem. Najbardziej typowym w słuchawkach adapterem jest Mini Jack 3,5 mm na 6,3 mm i w drugą stronę. Zobacz więcej

Przejściówki do wtyków przydadzą się nie tylko do tradycyjnych słuchawek, ale również w kablach, które pozwalają na łączenie się chociażby komputera ze wzmacniaczem za pomocą JACKa. Takie adaptery pomagają w przesyłaniu informacji z urządzeń, bez konieczności zakupywania nowych kabli i innych końcówek. Dlatego przy posiadaniu wysokiej klasy słuchawek (lub tych drogich, albo takich do których mamy sentyment), wystarczy załączyć adapter, aby móc z nich bez problemów korzystać.

Najpopularniejszym adapterem dostępnym na rynku jest ten pod wtyki JACKa. Jego miniaturowa wersja (3,5 mm) potrzebuje zazwyczaj przejściówki na 6,3 mm i na odwrót. Dlatego bez ingerencji w okablowanie, możesz adapterem szybko rozwiązać chwilowy problem (i nie stracisz samej gwarancji na swoje słuchawki czy inne urządzenia!).
Zobacz mniej