Słuchawki z mikrofonem Brainwavz Delta black – połączenie idealne

Słuchawki z mikrofonem Brainwavz Delta black – połączenie idealne

Brainwavz zawsze zaskakiwał swoich fanów oryginalnymi sprzętami. Firma produkuje praktycznie każdy rodzaj słuchawek zaspokajając w ten sposób oczekiwania i wymagania wielu klientów. Tak samo stało się i tym razem– pomyślano bowiem o budżetowych słuchawkach dla użytkowników smartfonów, którzy także chcieliby się cieszyć dźwiękami dobrej jakości. Słuchawki wyposażone w mikrofon są sprzętem, który warto posiadać jeżeli często korzysta się z odsłuchu muzyki na telefonie.

Brainwavz Delta black to typowa konstrukcja słuchawek dokanałowych dla posiadaczy telefonów komórkowym. Materiały, z których zostały wykonane są proste i znane od Brainwavz'az każdych innych słuchawek tego typu. Jednakże w tym modelu nie ma się do czego przyczepić. Kable są bardzo dobrej jakości, odporne na zerwania. Kanały słuchawek są bardzo ładnie wykonane i wygodnie leżą w uchu. Dodatkowo w zestawie dostajemy kilka silikonowych końcówek, aby jak najlepiej dopasować słuchawki do swoich uszu. Jedynym minusem może być brak pokrowca na słuchawki przez co mogą się plątać podczas transportu.

Jakość dźwięku

Jakość dźwięku

Jakość dźwięku w słuchawkachBrainwavz Delta jest zaskakująco dobra jak na swój przedział cenowy i samo przeznaczenie słuchawek. Dźwięk jest bardzo wyrazisty i przyjemny dla ucha. Odsłuch zdominowany jest przez dolne pasma. Nie jest to jednak problematyczne, gdyż nie przytłaczają one innych dźwięków. Jest to bardzo mocne, ciemne granie. Można by stwierdzić, że dźwięki są delikatnie ciepłe przez co bardzo ciekawe w odbiorze. Średnica oraz wysokie tony mają praktycznie taką samą konfigurację. Są zdominowane przez bas, mocno cofnięte w tył. Tony średnie nie są tak idealne jak sam bas, jednak nie sprawiają większych problemów. Biorąc pod uwagę poziom cenowy słuchawek Delta są idealne i ciężko porównywać je z tonami znanymi ze słuchawek za kilkaset złotych ponieważ to całkowicie inna kategoria.

Delta Black

Podsumowanie

Podsumowując zalety słuchawek warto dodać na początku, że jest to sprzęt w przedziale cenowym od 50 do 100 złotych dlatego bardzo ciężko wymagać od nich jakości dźwięku ze słuchawek firmy Brainwavz wartych kilkaset złotych. Słuchawki jednak w swojej kategorii nie mają sobie równych – ciężko znaleźć sprzęt na podobnym poziomie. Słuchawki bardzo dobrze leżą w uszach, a dzięki silikonowym końcówkom w trzech rozmiarach oraz piankom Comply można je łatwo dopasować. Dodatkowo kątowy wtyk pozwala uchronić kabel przed uszkodzeniem co jest istotną zaletą zwłaszcza jeżeli często zdarza się nam transportować słuchawki w torbie czy plecaku. W tym przedziale cenowym słuchawki od Brainwavz naprawdę nie mają sobie równych i zasługują na pełną uwagę. Nie przeszkadza nawet brak pokrowca, rekompensowane jest to bardzo dobrym basem i jakością dźwięków w doskonałej cenie.

Fiio