Słuchawki dokanałowe Brainwavz M2 – ekonomiczny wybór

Słuchawki dokanałowe Brainwavz M2 – ekonomiczny wybór

Słuchawki Brainwavz M2 to doskonały wybór dla osób, które mają problem z wybraniem sprzętu do kwoty 200zł, tak aby spełniał on wszystkie kryteria użytkownika. Często ciężko wybrać dobry sprzęt za niską cenę, w tym przypadku jednak jest to możliwe. Brainwavz M2 jest przykładem sprzętu, który łączy w dobrą jakość i dobrą cenę.

Brainwavz

Gdyby wszystkie słuchawki były perfekcyjnym sprzętem, nie potrzebne były by recenzje. Jednak słuchawki M2zdecydowanie zasługują na pochwałę. Ważnymi elementami wchodzącymi w ich skład jest kabel oraz tipsy. Kabel to popularna skrętka, ze sztywną otuliną - dzięki temu jest on bardzo wytrzymały i żywotny. Solidność kabla daje pewność, że element ten wytrzyma naprawdę długo. Na uwagę zasługują również wspomniane tipsy. strong>Bardzo wygodne i zapewniające wręcz idealny odsłuch, nawet w przypadku nie do końca całkowitego umieszczenia ich w kanale. Konstrukcja kopuł jest tradycyjna. Dopasowanie słuchawek M2 jest bardzo proste dla każdego użytkownika, jak to w "dokanałówkach". Izolacja dźwięków z zewnątrz zależy od założonych tipsów – jednak oceniając słuchawki M2 jest to izolacja na średnim poziomie, nie można wymagać od niej zbyt wiele.
Jakość dźwieku

Jakość dźwięku

Niskie tony w Brainwavz M2 to przede wszystkim twarde basy – miejscami bardzo punktowe – w związku z czym przypominają raczej dźwięk z bardzo tanich słuchawek. W modelu nie da się doszukać miękkości czy też midbasów. Niskie tony są raczej twarde, szybkie, a zdecydowanie często bardzo suche. Bas jest bardzo intensywny przez co bardziej wrażliwi mogą narzekać na ból głowy. Średnica w M2 w przeciwieństwie do innych słuchawek z tego pułapu cenowego jest zdecydowanie bardziej bezpośrednia. Na wielu urządzeniach średnica będzie neutralna i bierna. W momencie jej ocieplenia robi się znacznie przyjemniejsza. Górne pasmo jest mocno odsunięte w tył, jednak nie posiada bardziej słyszalnych defektów wpływających na jakość dźwięku. Górne tony są nieco przyćmione dlatego właśnie tutaj wyczuwalna jest ciemność brzmienia i jego duchota.

Podsumowanie

Brainwavz M2 to bardzo ciekawa propozycja słuchawek dla osoby, która preferuje ciemne brzmienia muzyczne. Biorąc pod uwagę dźwięk wydobywający się z nich zdecydowanie mocniej odczuwalna będzie bezpośredniość średnich tonów, a także bardzo mocne i dynamiczne doły. Jest to jeden z modeli, który posiada zarówno swoje wady, jak i wiele zalet. W podsumowaniu ogólnym- można z nimi zdziałać znacznie więcej niż w przypadku innych słuchawek z podobnego przedziału cenowego.

M2