Najnowsze produkty Sennheiser już dostępne w naszym sklepie!

Najnowsze produkty Sennheiser już dostępne w naszym sklepie!

Do naszego sklepu zawitały produkty renomowanej firmy Sennheiser, która od ponad 70 lat tworzy najwyższej klasy urządzenia audio.

Historia marki Sennheiser rozpoczęła się kilka tygodni po zakończeniu II wojny światowej. Fritz Sennheiser wraz z siedmioma innymi inżynierami założyli laboratorium badawcze we wsi Wennebostel niedaleko Hannoveru w Niemczech, gdzie wyprodukowali pierwszy woltomierz. Na początku technicy zajmowali się tworzeniem urządzeń pomiarowych. Dopiero po roku rozpoczęto produkcję mikrofonów, które zaczęły odnosić sukcesy.

Dziś Sennheiser jest światową marką na rynku urządzeń audio zatrudniającą 2700 pracowników w ponad 90 krajach. Głównym celem firmy jest ciągły rozwój oraz badania nad przesyłaniem i reprodukcją sygnału audio, aby maksymalnie zwiększyć doświadczenia płynące z odsłuchu dźwięku na urządzeniach Sennheiser. Dowodem na to jest ogromna ilość patentów oraz zdobytych nagród.

Marka Sennheiser jest wiodącą firmą w rozwiązaniach systemów konferencyjnych oraz informacyjnych, urządzeń słuchowych oraz słuchawkach dla osób upośledzonych, urządzeń audio dla lotnictwa oraz  do użytku domowego.

Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą urządzeń firmy Sennheiser. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że produkty są oryginalne i objęte gwarancją producenta.