Meters Music OV-1

Meters Music OV-1

Nowość na rynku słuchawek audiofilskich!

Niespotykany dotąd design został zaprezentowany w modelu Meters Music OV-1

Co wywołuje najwięcej emocji to nauszniki, które zostały zaopatrzone we wspaniale zaprojektowane wskaźniki wychyłowe, które przedstawiają poziom sygnału wejściowego. Wszystko to ma zobrazować rytm muzyki, której aktualnie słuchamy oraz wprawić nasze oczy w zachwyt.

Efekciarsko podświetlony element słuchawek potęguje wrażenie prestiżu a lekkie materiały konstrukcyjne oraz skóropodobne obicie gwarantują wygodę użytkowania.

Oczywiście sam efekt świetlny jest możliwy przy uprzednim naładowaniu sprzętu poprzez USB.

Dodatkowo nie musimy się obawiać o uszkodzenie przewodu audio. Firma Meters Music zdecydowała aby model OV-1 posiadał odpinany kabel, przez co we własnym zakresie możemy dobrać odpowiedni dla siebie.

Wygląd słuchawek został przemyślany w każdym aspekcie. Każdy z elementów konstrukcji został wykonany ze szczególną dbałością. Jest to zdecydowanie jeden z najładniejszych modeli jaki podziwialiśmy w swojej karierze.

Na koniec warto wspomnieć, że Meters Music OV-1 posiada nowoczesną technologią automatycznej, dynamicznej redukcji hałasu (ANC), poprawiającą warunki odsłuchu nawet w głośnym otoczeniu.

Meters OV-1

ov-1-1meters-music-ov-1musicov