Kombajn multimedialny FiiO X7 Mark II już wkrótce w sprzedaży!

Kombajn multimedialny FiiO X7 Mark II już wkrótce w sprzedaży!

Kompletna nowość od chińskiego producenta produktów marki FiiO – X7 Mark II niebawem pojawi się na polskim rynku.
Jest to młodszy brat poprzedniego modelu FiiO X7, który został zmodyfikowany tak, aby poprawić wrażenia z odsłuchu w porównaniu do pierwszej wersji.

Ten nowy, audiofilski odtwarzacz muzyczny posiada aż 2GB pamięci RAM, dzięki której urządzenie działa płynnie i niezwykle szybko. X7 Mark 2 posiada aż 64GB pamięci wbudowanej oraz 2 sloty na kartę micro SD do łącznej pojemności 256GB, a to z kolei sprawi, że ilość ulubionych piosenek w jednym miejscu będzie ogromna.
Co najważniejsze w urządzeniu znajdziemy jeszcze lepszy 8-kanałowy DAC z SNR na poziomie 129db zapewniający jeszcze lepszą dynamikę, scenę dźwiękową oraz jeszcze lepszą jakość odsłuchiwanej muzyki.
Wygląd nowego X7 Mark2 to połączenie designu z X5 k2 oraz pierwszego modelu X7. Jeszcze cieńsza obudowa, ergonomiczne ułożenie przycisków oraz mniejsza waga sprawiają wrażenie, że X7 K2 jest wygodniejsze w użytkowaniu oraz dużo smuklejsze od pozostałych.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że moduły AMP z FiiO X7 są w pełni kompatybilne z X7 Mark2!
Bateria o pojemności 3800 mAh może być naładowana dużo szybciej dzięki technologii Qualcomm Quick Charge 2.0. Około 1,5h wystarczy aby X7 Mark2 został zapełniony energią.
W dobie internetu i technologii bezprzewodowej oczywiście nie zrezygnowano z WiFi. Co ważne, poprawiono stabilność modułu dzięki obsłudze pasma 2,GH oraz 5GH. Uzyskano tym samym większy zasięg oraz prędkość przesyłu danych.
Warto również wspomnieć o technologii Bluetooth 4.1 wspartą przez standard aptX umożliwiająca sparowanie słuchawek bezprzewodowych oraz odsłuch na najwyższym poziomie.
A wszystko to wspiera stabilne oprogramowanie Android 5.1

Szczegółowe dane techniczne zamieszczamy poniżej:
fiiospec

fiiox71

źródło: Fiio.net