FiiO X5 3 Generacji III

FiiO X5 3 Generacji III

To już trzecia odsłona niezwykle popularnego odtwarzacza multimedialnego Fiio X5.

Producent chwali nowe urządzenie podkreślając, że pracuje on na podwójnym układzie DAC AKM AK4499EN co sprawia, że dźwięk jest perfekcyjnie odwzorowany.

Przed ostatecznym wydaniem X5 3 gen III, nad projektem pracowała grupa beta testerów, zapewniając tym samym wyjątkowe wykonanie odtwarzacza pod każdym względem.

x51

FiiO X5 3gen korzysta z oprogramowania Android 5.1 oraz z autorskiego programu audio, gwarantując najlepszą jakość odtwarzanego dźwięku. Takie rozwiązanie zapewniło również o 50 min dłuższą pracę na baterii.

FiiO zdaje sobie sprawę, że zapraszając do udziału androida, musi zmierzyć się z obciążeniem układu, powstającego przez inne aplikacje działające w tle. Dlatego też, producent zastosował dwa tryby pracy. Pierwszy to tzw Pure Music, który wyłącza wszystkie aplikacje pozostawiając jedynie odtwarzacz muzyczny poprawiając tym samym jakość dźwięku. W drugim trybie – Android Mode, użytkownik może korzystać z innych aplikacji znajdujących się w urządzeniu.

W odtwarzaczu znajdziemy również moduł WiFi oraz Bluetooth ze wsparciem aptX. Jeśli posiadasz słuchawki bezprzewodowe z aptX, FiiO X5 3 gen będzie idealnym towarzyszem odsłuchu.

W obudowie znajdziemy dwa wejścia słuchawkowe, w tym jedno zbalansowane. Tym samym FiiO umożliwiło korzystanie z urządzenia różnym użytkownikom.

Gdyby tego było mało, X5 3gen posiada podwójny slot kart micro SD o łącznej maksymalnej pojemności do 544 GB.

Bateria 3400mAh umożliwia aż do 10h ciągłego odsłuchu, a specjalny tryb szybkiego ładowania uzupełni brak energii w zaledwie 1,5h.

Każdy z modeli FiiO przyzwyczaił nas do wyjątkowego wykonania oraz wspaniałego designu i tak jest również w tym wypadku. X5 3 gen został perfekcyjnie zaprojektowany, dzięki czemu sprawia wiele satysfakcji każdemu użytkownikowi.

W sklepie do kupienia najpóźniej w marcu tego roku!